Úvodní stránka Sunday, May 19 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
České kulturní centrum Julia Fučíka v Lugansku (LLR) předalo dárky dětem na novoroční akci Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 leden 2019

Novoroční akci pro děti zorganizovala Anna Brechová z Komsomolu a Maxim Čalenko z Komunistické strany Luganštiny. Za peníze, vybrané v soukromé sbírce českými přáteli, byly zakoupeny pro 100 dětí lístky na novoroční představení do loutkového divadla v Lugansku a sladké dárky. Představení se uskutečnilo v neděli 13. 1. 2019. Nejprve děti zhlédly pohádku "Šou pro dědečka Mráze", potom děda Mráz se Sněguročkou připravili pro děti zábavný pořad. Děti se opravdu náramně bavily. Po skončení pořadu předala Anna dětem dárky-balíčky se sladkostmi. Ke každému dárku děti dostaly lísteček s logem naší Společnosti, logem KSM a KSČM. Děti byly z dárků překvapené a měly velkou radost. Jménem dětí poděkovali českým přátelům rodiče. Akce byla velmi vydařená! Děkujeme tedy ještě jednou všem dárcům!

Celý článek...
 
LLL a záměna obětí a vrahů v Haló novinách Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 leden 2019

O nedávném výročním pochodu Lenin Liebknecht Luxemburg vyšla reportáž na webu Komunistického svazu mládeže . Tento rok je tomu 100 let od zavraždění komunistů Luxemburgové a Liebknechta, ale i přes významné výročí nevidím smysl psát takových reportáží hned několik. Tento článek píšu z důvodu jiného. Sepsat tyto řádky mě přimělo až přečtení reportáže "Berlín uctil památku levicových revolucionářů" zveřejněné v Haló novinách. Ačkoliv HaNo samy sebe nazývají "českým levicovým deníkem", většina čtenářů je spojuje právě s komunistickou stranou a veřejností jsou vnímány jako "komunistické noviny".

Celý článek...
 
KSM na víkendu Luxemburgová-Liebknecht-Lenin v Berlíně Tisk E-mail
Úterý, 15 leden 2019

O víkendu 12.-13. ledna se v Berlíně konal každoroční víkend věnovaný památce zavražděných německých komunistů Rosy Luxemburgové a Karla Liebknechta (zavražděni 15. ledna 1919). Také je vzpomínáno na V. I. Lenina, který zemřel 21. ledna 1924. Letošní ročník byl mimořádně kulatý, neb se slaví sto let, tudíž KSM samozřejmě nemohl chybět.

Celý článek...
 
Bertolt Brecht: Epitaf 1919 Tisk E-mail
Úterý, 15 leden 2019
Rudá Roza také odplynula
neznámo kde tiše spočinula
Protože chudým říkala pravdu,
boháči vyrvali ji tomuto světu.
 
Klinika končí Tisk E-mail
Sobota, 12 leden 2019

Jak se zdá, tak po několika letech bojů končí jeden z nejznámějších squatů v České republice. Nepřítel lidu, exekutor, se svými gorilami se vloupal do objektu, udělal zde bordel a potom vpustil novináře. Progresivní levice mezitím prolévá slzy za ztrátu svého projektu.

Tohle to divadlo včera mohli sledovat jak žižkované, tak díky mediím i zbytek země. Pravice slaví. Ve své válce za posvátnost soukromého vlastnictví vyhrála. Všichni slušní lidé, můžete být v klidu, žádní vagabundi se k vám nenastěhují. Komunisté a fetky holt musí jít zase na ulici, přitakává jiný rozumbrada na sociální síti.

Celý článek...
 
Rosa Luxemburgová (1871-1919) Tisk E-mail
Pátek, 11 leden 2019

Váš pořádek je postaven na písku. Revoluce znovu zarachotí, vzepne se do výše a za hlasu trub se ohlásí: "Já byla, já jsem, já budu"

15. ledna je to 100 let od zavraždění vůdců německého revolučního proletariátu, Spartakova svazu a Komunistické strany Německa - Rosy Luxemburgové a Karla Liebknechta. V neděli v Berlíně proběhne k tomuto výročí demonstrace Lenin-Liebknecht-Luxemburg, na kterém se zúčastní také členové Komunistického svazu mládeže.

 

 
Výplod Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 leden 2019

Poslankyně poslanecké sněmovny PČR za Komunistickou stranu Čech a Moravy Ing. Miloslava Vostrá, předsedkyne rozpočtového výboru, do nedávna místopředsedkyně hospodařící s majetkem strany - nám, prostým lidem, ve svém vpravdě obsažném článku "KSČM s mladými kandidáty" vyložila, co je pro ni, její stranu a kandidáty důležité v květnových volbách do eurounijního parlamentu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 78 - 84 z 1219
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.