Úvodní stránka Saturday, October 25 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Civilní oběti vraždění kyjevské junty 12. 7. 2014 Tisk E-mail
Neděle, 13 červenec 2014

Část z více než 30 civilních obětí útoků ozbrojených sil kyjevské vlády ve 12. okrsku Doněcka dne 12. 7. 2014.

http://vk.com/video-66621324_169100216

 
Naslouchejte dětem z Donbasu Tisk E-mail
Neděle, 13 červenec 2014

Čteme zprávy, díváme se na videa, nasloucháme propagandě. Pokud jsme nezaujatí, spíše než abychom spolkli všechno, co nám říkají hlasatelé v televizi, se snažíme najít pravdu, skrytou v té veškeré rétorice. Ale nikdy nezaslechneme hlasy těch, kdo jsou bouřlivými časy zasaženi nejvíc. 

Victoria Parkerová sestavila z různých rozhovorů pohledy (či názory) někoho, kdo nemá skutečně žádný zájem na politickém či vojenském hašteření, ale jehož sama budoucnost je na hraně.  

Celý článek...
 
Sklizeň (lidských) orgánů na východě Ukrajiny Tisk E-mail
Neděle, 13 červenec 2014

Na rozdíl od teroristických deliktů v Libyi, Sýrii a teď v Iráku, podporovaných Spojenými státy, Velkou Británií, Evropskou unií, členy NATO i oblastními kolaboranty jako Saúdskou Arábií, Izraelem a Katarem, kde jakékoli pokusy o to, aby extrémisté přestali uchvacovat celé národy, narazily na rozhořčený vřískot Západu a obvinění z porušování lidských práv, je nesmírná brutalita doslovných nacistů na Ukrajině vůči odtrhnuvším se provinciím na východě provázena pokryteckým mlčením Západu. Uprchlíci, proudící z obklíčených a bombardovaných zalidněných center vyprávějí příběhy masového vraždění, nevybíravého zasahování civilistů a dokonce úděsného líčení vynucené (násilné) sklizně orgánů z těch, kteří byli zabiti ozbrojenou ofenzívou Kyjeva, nebo z těch, kteří byli uneseni zločineckými tlupami, operujícími ve vakuu beztrestnosti, poskytnutém mlčením Západu.     

Celý článek...
 
Mají být účastníci zločinných válek označováni za hrdiny? Tisk E-mail
Pátek, 11 červenec 2014

Války, které největší světové velmoci, vedené Spojenými státy vedly ve 20. a 21. století proti Iráku, Jugoslávii, Afghánistánu, znovu proti Iráku, Libyi, Sýrii a Rusku prostřednictvím ukrajinských fašistů, byly rozpoutány pod nejrůznějšími lživými záminkami (prosazování svobody a lidských práv, boj proti světovému terorismu a extremismu) a mají jediný cíl - pokračovat v prohlubování a upevňování globální imperialistické hegemonie. K pochopení podstaty nutnosti vedení imperialistických válek je potřeba poznat imperialistickou, kolonialistickou orientaci "klasického neboli čistého kapitalismu", která byla rozkryta již na počátku minulého století v díle Rosy Luxemburgové (Akumulace kapitálu 1908) a V. I. Lenina (Imperialismus, jako nejvyšší stádium kapitalismu 1916).   

Celý článek...
 
V Afghánistánu zemřeli čtyři vojáci rukou islámského teroristy a Karel Čapek byl asi také terorista Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2014

Zpravodajství všech médií žije tento týden událostí čtyř zabitých českých tzv. vojáků v Afghanistánu. Neustále je opakováno, jak mírotvorci při rozdávání pastelek dětem byli brutálně zavražděni islámským teroristou. Vytváření slovních axiomů je zcela typické pro ideologie vládnoucích vrstev a označení někoho za "kacíře", "anarchistu", "židobolševika", "islámského fundamentalistu" je ve svých patřičných dobách využíváno k automatickému nasměřování fanatismu lidí proti nežádané skupině osob. I pro silně hnědnoucí ideologii politické propagandy současné České republiky je typické axiomatické označnení někoho za "odstranitelného", protože je komunista, muslim nebo dokonce jen nepřijímá dogmata euroamerické komerčně-spotřební společnosti. 

Celý článek...
 
Dopis KKE komunistickým a dělnickým stranám ve věci postoje KKE k Evropskému parlamentu Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2014

Dopis Komunistické strany Řecka (KKE) komunistickým a dělnickým stranám ve věci postoje KKE k Evropskému parlamentu

Vážení soudruzi,

jak jste si vědomi, KKE oponovala této mezistátní unii kapitalistických zemí v Evropě od založení Evropské unie a předtím EHS. KKE soustavně bojovala proti vstupu Řecka do EU. V řeckém parlamentu hlasovala proti přijetí Maastrichtské smlouvy a dnes bojuje za vystoupení Řecka z této imperialistické "dravé aliance" stejně jako za jeho vystoupení z NATO, za jednostranné stornování dluhu, zespolečenštění výrobních prostředků a zavedení centrálně plánované ekonomiky pod kontrolou pracujících a lidu.

Celý článek...
 
Kalich hanby Tisk E-mail
Středa, 09 červenec 2014

Důvody "nevměšování" a možné důsledky

Zuřivý antikomunista a rusofob Churchill jednou prohlásil: "Národ, který si vybere mezi válkou a hanbou, získá jak válku tak i hanbu." 

Na základě analýzy posledních událostí národně-osvobozenecké revoluce na Jihovýchodě Ukrajiny nezaujatý pozorovatel musí říci, že Rusko již svůj díl hanby dostalo a v budoucnosti se mu dostane i války. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 78 - 84 z 938
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.