Úvodní stránka Thursday, April 24 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Závěrečná deklarace 18. Světového festivalu mládeže a studentstva Tisk E-mail
Neděle, 05 leden 2014

8000 delegátů 18. Světového festivalu mládeže a studentstva z 88 zemí světa, kteří se setkali v ekvádorském Quitu pod heslem "Mladí jednotně proti imperialismu, za svět míru, solidarity a společenské přeměny", prohlašují:

18. Světový festival mládeže a studentstvaZdravíme ekvádorský lid a jeho zápasy. Vyjadřujeme svou solidaritu s boji ekvádorského lidu za lidová vítězství a radikální společensko-politické změny. S podporou pokrokové a bojovné mládeže Ekvádoru, která v minulých letech učinila významné pokroky a úspěchy ve svém boji, v procesu "Občanské revoluce", vytvořilo mezinárodní antiimperialistické hnutí mládeže další významný moment v dějinách svého organizovaného zápasu. Shromáždili jsme se v Latinské Americe, na kontinentě, kde mládež neustále roste, opět při největší události antiimperialistické mládeže na světě, abychom posílili náš společný boj za společný cíl: svržení imperialismu.

Celý článek...
 
Nová etapa Stalingradské bitvy Tisk E-mail
Pátek, 03 leden 2014

Jestliže se snažíte někomu vysvětlit podstatu a motivy imperialistických zločinů, položí obvykle otázku: "Jaké máš pro to důkazy". Důkazy pro to nejsou. Všechny zločiny jsou připraveny v hlubokém utajení zvláštními službami imperialistických států a lze se pouze domnívat na základě hluboké analýzy a zkušenosti, že tomu tak opravdu je. Teroristické akce provedené ve Volgogradu nejsou výjimkou.

Celý článek...
 
Video: Koncert Banda Bassotti na závěr 18. SFMS Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 leden 2014

Záznam koncertu Banda Bassotti na zakončení 18. světového festivalu mládeže a studentstva v Ekvádoru.

1 Hymna SSSR a Bandiera Rossa

Hymna SSSR a Bandiera Rossa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Video: 18. světový festival mládeže a studentstva v Ekvádoru Tisk E-mail
Středa, 01 leden 2014
Video z 18. světového festivalu mládeže a studentstva
 
"Všechno souvisí se vším..." Tisk E-mail
Pátek, 20 prosinec 2013

Tři čerstvé zprávy odkrývají hloubku krize, v níž se topí Evropa a podstata politiky EU. 

V polovině října vydal Červený kříž zprávu, jež v číslech zobrazuje hloubku společenské krize Evropy. Z 52 analyzovaných zemí žije pod hranicí chudoby přes 10 % populace. Některé z nich mají míru chudoby mnohem výše, jako Řecko, kde žije v bídě přibližně pětina obyvatel. 
Celý článek...
 
Mládí proti imperialismu Tisk E-mail
Neděle, 15 prosinec 2013

Po oficiálním slavnostním zahájení 18. světového festivalu mládeže a studentstva, kde přivítal delegáty svým projevem prezident Ekvádoru Rafael Correa, se plně rozběhly aktivity tohoto ohromného antiimperialistického setkání, kterého se zúčastnilo 8000 delegátů z 88 zemí. Do těchto událostí se samozřejmě zapojila i česká delegace. Kromě konferencí a seminářů, kulturních akcí a prezentace české delegace na svém stánku proběhla také celá řada jednání Komunistického svazu mládeže se svými partnery ze Světové federace demokratické mládeže - hlavního organizátora festivalu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 78 - 84 z 801
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.