Úvodní stránka Friday, September 04 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Píseň "Nasraná" Tisk E-mail
Pondělí, 20 duben 2015
 
Co sledují USA "normalizací" vztahů s Kubou? Tisk E-mail
Pondělí, 20 duben 2015

Oficiální média to popisují jako historický okamžik v americko-kubánských vztazích. Barack Obama a Raúl Castro si na slavnostním zahájení amerického summitu v Panamě potřásli rukou. Obama chce s kubánským vůdcem jednat o obnovení diplomatických vztahů a znovuotevření ambasád. A zatímco v médiích to vypadá jako krásná pohádka o tom, jak pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, každému, kdo delší dobu sleduje vývoj americké politiky, musí být jasné, že je za tím něco jiného. Možností je hned několik.

Celý článek...
 
V Novoazovsku znovu vztyčen Leninův památník Tisk E-mail
Neděle, 19 duben 2015

Ukrajinští neonacisté v době své krátké okupace tohoto pobřežního města ležícího na území Doněcké lidové republiky poškodili Leninův památník stojící vedle budovy místních správních úřadů. Po osvobození města byl památník opět uveden na své místo.

 
Ukrajinský parlament schválil zákon oslavující Ukrajinskou povstaleckou armádu Tisk E-mail
Sobota, 18 duben 2015

9. dubna 2015 schválil ukrajinský parlament zákon, který uděluje status bojovníků za svobodu členům Ukrajinské povstalecké armády (UPA), Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) a dalších organizací. Autorem návrhu zákona je Jurij Šuchevič - syn velitele UPA Romana Šucheviče. Jurij Šuchevič je poslancem současného ukrajinského parlamentu za Radikální stranu Olega Ljaška.

Podle zákona je pohrdání členy UPA a zpochybňování role UPA trestné. 

Celý článek...
 
Společné prohlášení 11. setkání evropských komsomolů ve Frankfurtu Tisk E-mail
Pondělí, 13 duben 2015

Během 7 a 8 března se uskutečnilo 11. setkání evropských komunistických organizací mládeže pod názvem "70 let od antifašistického vítězství národů: kapitalismus stále vytváří krize, fašismus, války. Naděje mládeže je v socialistické budoucnosti."

My, účastnické organizace vydáváme následující prohlášení:

Celý článek...
 
To je kapitalismus přátelé! Tisk E-mail
Sobota, 11 duben 2015

Časopis Foreign Policy ve svém článku "Nyní má Česko také oligarchický problém" (podepsaném Olou Cichowlasovou a Andrewem Foxallem) varuje před vzestupem Andreje Babiše, označovaného zde jako oligarcha. Ten pak citovala četná česká média skrze zprávu ČTK (převzatý článek originální článek ). Má pravdu Foreign Policy a s nástupem Babiše k moci se otvírá nová epocha?

Celý článek...
 
Jeden den ze života Dobrovolnického komunistického praporu Tisk E-mail
Sobota, 04 duben 2015

Bylo 18. března a Dobrovolnický komunistický prapor (DKP) měl plné ruce práce. Na jeho frontové pozice dorazil humanitární náklad vypravený za pomoci "Koordinačního centra pomoci Novorusku" a další posily dobrovolníků.

A právě v tento den také na frontovou linii odcházela četa DKP. Z části proto, aby její členové vystřídali své soudruhy a z části proto, aby posílili řady útvaru brigády Přízrak na jemu svěřeném úseku obrany frontu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 78 - 84 z 1131
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.