Úvodní stránka Tuesday, February 18 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
9.11.: Koncert luganského pěveckého souboru v Praze Tisk E-mail
Sobota, 02 listopad 2019

Na pozvání Společnosti přátel LLR a DNR a Českého centra Julia Fučíka v Lugansku přijíždí do České republiky část dětského pěveckého souboru Eťud-Tais z Centra kultury a lidové tvořivosti v Alčevsku (Luganská lidová republika), a to čtyři mladé členky skupiny Molodo Zeleno.

Srdečně zveme na jejich koncert a besedu 9. 11. 2019 v budově v ulici Politických vězňů 9, Praha 1.

Koncert začíná v 16.30 a beseda v 17.45.

 
Británie a Evropská unie Tisk E-mail
Pátek, 01 listopad 2019

Prohlášení Komunistické strany Irska, 19. října 2019

(Toto prohlášení bylo navrženo před chaotickým hlasováním v britském parlamentu.)

Dohoda o brexitu, ležící teď na stole, dosažená mezi EU a britskou konzervativní vládou, je jasně ohřátá dohoda z května, ale z pohledu irské demokracie s několika důležitými změnami. Obsahuje i smlouvu o volném obchodu, která v květnové dohodě není. Tato nová dohoda nevylučuje těsnější vztah s EU, ale spíše nechává budoucí vládě otevřeno k jeho vyjednávání a dovoluje tak Johnsonově vládě přiřadit se k EU co nejtěsněji.

 

Celý článek...
 
7.11. Praha: Demonstrace proti fašismu Tisk E-mail
Pátek, 01 listopad 2019

Demonstrace proti fašismu -
Ne banderovským manýrům na Ukrajině i v ČR!

Protestní shromáždění se uskuteční ve čtvrtek 7. listopadu 2019 v 17:00 u sochy maršála Koněva na náměstí Interbrigády, Praha 6. Následovat bude pochod k nedalekému sídlu velvyslanectví Ukrajiny.

 

 
Shody náhod: bin Ládin a al Bagdádí Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2019

No a jestli schéma pracuje, tak proč vymýšlet něco nového. Když to lidé spolknou. Takže lze dodat ještě několik "shod náhod":

1) Jak Bagdadí, tak bin Ladin v části své kariery spolupracovali s CIA. Jejich organizace byly rovněž využívány CIA pro dosažení cílů vlády Spojených států na Blízkém východě a ve Střední Asii.

2) Jak Bagdadí, tak bin Ladin se do své "záhuby" podstatou dobu neukazovali na veřejnosti. Jako pravidlo se jednalo jen o zvukové nahrávky a tisková prohlášení.

3) Jak ISIL, tak Al Kajda v momentě "zkázy" vůdců výrazně ztratily svůj vliv a sílu a oba "vůdci" ve chvíli "zkázy" své organizace už plně nevedli.

4) Jak Bagdádí, tak i bin Ladin do momentu jejich "zkázy" byli podle řady infromací už mrtví. Bagdadí byl od roku 2016 několikrát prohlášen za mrtvého. Usáma bin Ladin podle řady zdrojů umřel a byl pohřben na území Iránu již v roce 2000.

Komentář bloggera "colonelcassad"

 
Chalífa, film CIA mezi fikcí a skutečností Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2019

Setkání McCaina s Bagdádím"Bylo to jako dívat se na film", řekl prezident Turmp poté, co asistoval odstranění Abú Bakra al Bagdádího, chalífy, šéfa ISIS, což bylo přenášeno do Situation Room v Bílém domě.

V témže místě v roce 2011 asistoval prezident Obama odstranění tehdejšího nepřítele číslo jedna, Usámy bin Ládina, šéfa Al Kajdy.

Stejný scénář: tajné služby dávno lokalizovaly nepřítele; ten není polapen, ale odstraněn: bin Ládin je zabit, al Bagdádí spáchá sebevraždu nebo je "zasebevražděn"; tělo zmizí: bin Ládinovo je pohřbeno do moře, zbytky al Bagdádího roztrhané vestou plnou výbušnin jsou také rozházeny do moře.

Stejná produkční filmová kancelář: komunita zpravodajských služeb, tvořená 17 federálními organizacemi. Kromě CIA je tu i DIA (vojenská zpravodajská služba), ale každý druh vojsk, stejně jako Státní department a Homeland Security, mají svou vlastní tajnou službu.

Celý článek...
 
Projev KSM u Památníku Rudé armády v Ostravě Tisk E-mail
Středa, 30 říjen 2019

28. října 2019 se v Ostravě v Komenského sadech u pomníku a pohřebiště Rudé armády uskutečnilo shromáždění občanů proti ničení památníku osvoboditelů. Na akci promluvili zástupci ostravské KSČM, Českého mírového hnutí a Komunistického svazu mládeže. Přinášíme projev zástupce KSM.

Spoluobčané, Ostravané, soudružky i soudruzi,
Jsem rád, že zde mohu být a promluvit  a to nejenom jménem naší organizace KSM, ale i za sebe. Za sebe, jako mladého občana, studenta, který je zhnusený tímto barbarským vandalským činem. Jak jistě víte, před pár měsíci žila Česká republika kauzou okolo sochy maršála Koněva.

Celý článek...
 
5.11. Praha: NE Blokádě Kuby Tisk E-mail
Středa, 30 říjen 2019

 

NE BLOKÁDĚ KUBY! - Demonstrace před velvyslanectvím USA

Úterý 5. listopadu 2019 od 17.00, Tržiště 15, Praha 1 - Malá Strana

Zločinná blokáda Kuby ze strany USA trvá již šest desetiletí. I letos se jí na začátku listopadu chystá odsoudit Valné shromáždění OSN. Společnost česko-kubánského přátelství při této příležitosti svolává protest před ambasádu USA v Praze, který bude příležitostí k vyjádření solidarity s kubánským lidem a k podpoře mezinárodního práva.

Přijďte a podpořte spravedlivý zápas Kuby! 

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1683122735156919/

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 70 z 1318
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.